Seznam členů Toggle

Příjmení, jméno Firma Email
Ambrož Stanislav Ing. ------------ ambroz.st@gmail.com
Brabec Zdeněk Ing., CSc. ------------ zdenek.brabec@fel.cvut.cz
Čaloun Marek ------------ mcaloun@intevaproducts.com
Čančík Jan Ing. ------------ jcancik@quick.cz
Čermák Igor RNDr., CSc. ------------ igor.cermak@ts.fujitsu.com
Dusil Michal Bc. ------------ michal.dusil@gmail.com
Ernyei Ondřej ------------ ondrej.ernyei@soluteam.cz
Faina Michal Ing. ------------ xfaim01@vse.cz
Farka Pavel ------------ pfarka@yahoo.com
Havlíček Martin Ing. ------------ martin.havlicek@gmail.com
Hobzik Radek Ing. ------------ radek.hobzik@tristan-praha.cz
Hudec Jiří Ing. ------------ jhdc@quick.cz
Chládek Zdeněk ing ------------ zch@helpdesksolution.cz
Chvojka Zbyšek ------------ zbysek.chvojka@capaconsult.cz
Jankových Lubomír Ing. ------------ ljankovych@bivs.cz
Janků Jiří Mgr. ------------ jiri.janku@alvao.cz
Klimeš Martin Ing. ------------ martin_klimes@volny.cz
Konrád Lukáš ------------ lukas.konrad@komercpoj.cz
Korandová Ivette Ing. ------------ ikorandova@seznam.cz
Krajča Robert Ing. ------------ robert.krajca@hp.com
Krůta Vladimír Dip Mgmt ------------ vladimir.kruta@volny.cz
Kufner Vladimír Ing. ------------ vladimir.kufner@t-mobile.cz
Kvapil Zdeněk Ing. ------------ zdenek.kvapil@q4it.eu
Liška Antonín ------------ antonin.liska@soluteam.cz
Marciňa Roman Ing. ------------ roman.marcina@godit-eu.com
Mlynář Stanislav Ing. ------------ mlynar@lbms.cz
Pinta Jan, Ing. ------------ pinta@ssc.cas.cz
Rabenseifner Pavel ------------ pavel.rabenseifner@gmail.com
Rokyta Jaroslav Ing. ------------ jarda.rokyta@volny.cz
Rubeš Helena ------------ helena.rubes@itsmf.cz
Sameš Petr ------------ petr.sames@gmail.com
Skála Jiří Mgr. ------------ jskala@volny.cz
Sládek Antonín ------------ antonin.sladek@hp.com
Studený Aleš Ing. ------------ ales.studeny@alvao.cz
Ševčíková Lenka Ing. ------------ lenka.sevcikova@seznam.cz
Turyna Jan ------------ jan@turyna.cz
Urban Tomáš, Ing. ------------ tomas.j.a.urban@o2active.cz
Vlasák Jaroslav ------------ jiri28k@seznam.cz
Zábranský Ondřej, Bc. ------------ ondrazabransky@seznam.cz
Albrecht Roman --------------------- valdstejn@seznam.cz
Ivana Šabatová --------------------- sabi@sabi.cz
Jaroslav Smrž --------------------- smrz@seznam.cz
Čelikovský Jiří ---------------------- jirka.celik@gmail.com
Patka Lukáš ---------------------- lukas.patka@outlook.com
Petrjanoš Vít, Ing. ---------------------- vpj@supranet.cz
Petřivalský Dan ---------------------- dan@petrivalsky.cz
Janda Libor Ahasware libor.janda@ahasware.cz
Míšek David Ing. Ahasware david.misek@ahasware.cz
Pavlíček Martin Ing. Ahasware martin.pavlicek@ahasware.cz
Šavel Jan Ahasware jan.savel@ahasware.cz
Tůma Libor Ahasware libor.tuma@ahasware.cz
Bartůněk Jiří RNDr. CSc. ANECT jiri.bartunek@anect.com
Koneček Rudolf Ing. ANECT Rudolf.konecek@anect.com
Lukáč Lubomír ANECT lubomir.lukac@anect.com
Materna Ivan Ing., MBA ANECT Ivan.materna@anect.com
Borej Jiří Autocont Cz a.s. jiri.borej@autocont.cz
Holešovský Michal Ing. Autocont Cz a.s. michal.holesovsky@autocont.cz
Chmiel Marek Ing. Autocont Cz a.s. marek.chmiel@autocont.cz
Poplstein Petr Autocont Cz a.s. petr.poplstein@autocont.cz
Váňa Vladimír Ing. Autocont Cz a.s. vladimir.vana@autocont.cz
Ing. Miroslava Řezníčka, MBA ČD - Telematika a.s. miroslav.reznicek@cdt.cz
Labský Mikulaš Ing. ČD - Telematika a.s. mikulas.labsky@cdt.cz
Nedvěd František Ing. ČD - Telematika a.s. frantisek.nedved@cdt.cz
Škorpil Ondřej, Ing. ČD - Telematika a.s. ondrej.skorpil@cdt.cz
Uhlář Jindřich ČD - Telematika a.s. Jindrich.Uhlar@cdt.cz
Kindelmann Karel Česká pojišťovna a.s. karel.kindelmann@ceskapojistovna.cz
Klimešová Monika Česká pojišťovna a.s. monika.klimesova@ceskapojistovna.cz
Knybel Jaroslav RNDr. Česká pojišťovna a.s. jaroslav.knybel@ceskapojistovna.cz
Pykalová Vladimíra Česká pojišťovna a.s. vladimira.pykalova@ceskapojistovna.cz
Šipka Ladislav Česká pojišťovna a.s. ladislav.sipka@ceskapojistovna.cz
Bartoš Zbyněk Ing. Českomoravská stavební spořitelna a.s. zbynek_bartos@cmss.cz
Čipera Jan Českomoravská stavební spořitelna a.s. jan_cipera@cmss.cz
Juna Michal RNDr. Českomoravská stavební spořitelna a.s. michal_juna@cmss.cz
Kyncl Matěj Ing. Českomoravská stavební spořitelna a.s. matej_kyncl@cmss.cz
Laštovka Petr Českomoravská stavební spořitelna a.s. petr_lastovka@cmss.cz
Lukáč Ivan Mgr. Českomoravská stavební spořitelna a.s. ivan_lukac@cmss.cz
Hrdlička Lukáš ČEZ ICT Services, a.s. lukas.hrdlicka@cez.cz
Lüftschitz Petr Ing. ČEZ ICT Services, a.s. petr.luftschitz@cez.cz
Novák Aleš ČEZ ICT Services, a.s. ales.novak@cez.cz
Novotný Václav Ing. ČEZ ICT Services, a.s. vaclav.novotny03@cez.cz
Poloczek Bronislav Ing. ČEZ ICT Services, a.s. bronislav.poloczek@cez.cz
Skalický Jiří ČEZ ICT Services, a.s. jiri.skalicky@cez.cz
Strnadová Irena Bc. ČEZ ICT Services, a.s. irena.strnadova@cez.cz
Bubník Jiří Mgr. Datalite spol. s r.o. bubnik@datalite.cz
Kadlec Jiří Ing. Datalite spol. s r.o. kadlec@datalite.cz
Linhart Marek Datalite spol. s r.o. linhart@datalite.cz
Bělina Radek Ing. Ph.D. Devoteam s.r.o. radek.belina@devoteam.com
Bernolle Sylvain Devoteam s.r.o. sylvain.bernolle@devoteam.com
Chmela Vladimír Mgr. Devoteam s.r.o. vladimir.chmela@devoteam.com
Vráželová Ludmila Ing. Devoteam s.r.o. ludmila.vrazelova@devoteam.com
Bagarhatta Kunal DHL kunal.bagarhatta@dhl.com
Demin Alexey DHL alexey.demin@dhl.com
DHL DHL zdenek.soukup@dhl.com
Groschl Filip DHL filip.groschl@dhl.com
Hanc Martin DHL martin.hanc@dhl.com
Jelínek Petr DHL petr.jelinek@dhl.com
Kleczek Pavel DHL pavel.kleczek@dhl.com
Opat Radek DHL radek.opat@dhl.com
Ráb Vlastimil DHL vlastimil.rab@dhl.com
Reichlová Tereza DHL Tereza.Reichlova@dhl.com
Semerák Stanislav DHL stanislav.semerak@dhl.com
Slovák Tomáš Ing .PhD DHL tomas.slovak@dhl.com
Suchel Zdenek DHL zdenek.suchel@dhl.com
Šturc Ctibor DHL ctibor.sturc@dhl.com
Tesař Antonín DHL antonin.tesar@dhl.com
Tomášek Ladislav Jan DHL ladislav.tomasek@dhl.com
Třešňák Jan DHL jan.tresnak@dhl.com
Volková Irena DHL irena.volkova@dhl.com
Žídková Pavla DHL pavla.zidkova@dhl.com
Janoušek Milan Dimension Data Communication Czech, s.r.o. milan.janousek@dimensiondata.com
Perůtka Lukáš Mgr. Dimension Data Communication Czech, s.r.o. lukas.perutka@dimensiondata.com
Svoboda Michal Dimension Data Communication Czech, s.r.o. michal.svoboda@dimensiondata.com
Albrechtová Šárka ELOS Technologies s.r.o. sarka.albrechtova@elostech.cz
Polášek Stanislav ELOS Technologies s.r.o. sp@elostech.cz
Imlauf Petr Ing. EZU pimlauf@ezu.cz
Nekola František Ing. EZU fnekola@ezu.cz
Sedláček Miroslav Mgr. EZU msedlacek@ezu.cz
Šebesta Václav doc.Ing.DrSc EZU vasek@cs.cas.cz
Šebestová Marie Ing. EZU ma.sebestova@gmail.com
Hampl Jan GE Money jan.hampl@ge.com
Malinová Marcela GE Money marcela.malinova@ge.com
Michaela Tománkový GE Money michaela.tomankova@ge.com
Téra Jakub GE Money jakub.tera@ge.com
Varga Robert GE Money robert.varga@ge.com
Čanda Michal HEWLETT-PACKARD s.r.o. michal.canda@hp.com
Deml Michal HEWLETT-PACKARD s.r.o. michal.deml@hp.com
Fejt Martin HEWLETT-PACKARD s.r.o. martin.fejt@hp.com
Forejtek Petr HEWLETT-PACKARD s.r.o. petr.forejtek@hp.com
Haškovec Viktor HEWLETT-PACKARD s.r.o. viktor.haskovec@hp.com
Karban Milan Ing. HEWLETT-PACKARD s.r.o. milan.karban@hp.com
Kasal Jindřich HEWLETT-PACKARD s.r.o. jindrich.kasal@hp.com
Kučera Michal HEWLETT-PACKARD s.r.o. kucera@hp.com
Nechala Marek HEWLETT-PACKARD s.r.o. marek.nechala@hp.com
Vlčková Lucie HEWLETT-PACKARD s.r.o. lucie.vlckova@hp.com
Ba Kadlec Tereza Bc. LL-C (Certification) office@ll-c.cz
Holub Lukáš Ing. LL-C (Certification) holub@ll-c.cz
Krutský Michal MUDr. LL-C (Certification) krutsky@ll-c.cz
Levcová Jana Ing. Lloyd's Register Quality Assurance EMEA, org. složka jana.levcova@lr.org
Liška Luboš Ing. CISA Lloyd's Register Quality Assurance EMEA, org. složka lubos.liska@lr.org
Miler Jan Ing, CSc. Lloyd's Register Quality Assurance EMEA, org. složka jan.miler@lr.org
Sedláček Martin Ing. Lloyd's Register Quality Assurance EMEA, org. složka martin.sedlacek@lr.org
Znamenáček Jindřich Ing. CSc. Lloyd's Register Quality Assurance EMEA, org. složka henry.znamenacek@lr.org
Danielová Jana Mgr. NET4GAS, s.r.o. jana.danielova@net4gas.cz
Hanus Michal RNDr., Ph.D. NET4GAS, s.r.o. michal.hanus@net4gas.cz
Mühlpachr Michal NET4GAS, s.r.o. michal.muhlpachr@net4gas.cz
Smitka Pavel NET4GAS, s.r.o. pavel.smitka@net4gas.cz
Suldovský Petr NET4GAS, s.r.o. petr.suldovsky@net4gas.cz
NET4GAS, s.r.o. zuzana.kucerova@net4gas.cz
Habánová Helena Novartis s.r.o. helena.habanova@novartis.com
Kvapil Vlastimil Novartis s.r.o. vlastimil.kvapil@novartis.com
Marvan David Novartis s.r.o. david.marvan@novartis.com
Petr Cibulka Novartis s.r.o. petr.cibulka@novartis.com
Volný Ivan Novartis s.r.o. ivan.volny@novartis.com
Boháč Zdeněk Ing. O2 Czech Republic, a.s. zdenek.bohac@o2.cz
Dařílková Petra Ing. O2 Czech Republic, a.s. petra.darilkova@o2.cz
Doskočilová Petra Ing. O2 Czech Republic, a.s. petra.doskocilova@o2.cz
Havránek Petr O2 Czech Republic, a.s. petr.havranek@o2.cz
Chmela Pavel Mrg. O2 Czech Republic, a.s. pavel.chmela@o2.cz
Kohl Martin Ing. O2 Czech Republic, a.s. martin.kohl@o2.cz
Martinec Jaroslav O2 Czech Republic, a.s. jaroslav.martinec@o2.cz
Slaba Rudolf Mgr. O2 Czech Republic, a.s. slaba.rudolf@o2.cz
Smolka Roman Ing. O2 Czech Republic, a.s. roman.smolka@o2.cz
Šviráková Kateřina Ing. O2 Czech Republic, a.s. katerina.svirakova@o2.cz
Dörlová Martina Ing. Pražská energetika, a. s. martina.dorlova@pre.cz
Hübner Miroslav Ing., MBA Pražská energetika, a. s. miroslav.hubner@pre.cz
Kalousek Jiří Ing. Pražská energetika, a. s. jiri.kalousek@pre.cz
Rathanová Alžběta Ing. Pražská energetika, a. s. alzbeta.rathanova@pre.cz
Vrtal Tomáš Ing. Pražská energetika, a. s. tomas.vrtal@pre.cz
Jabůrek Tomáš Raiffeisenbank Tomas.JABUREK@rb.cz
Malík Pavel Raiffeisenbank pmalik@ebanka.cz
Máša Hubert Raiffeisenbank hubert.masa@rb.cz
Mojžíš Petr Ing. Raiffeisenbank petr.mojzis@rb.cz
Petr Křelina Raiffeisenbank petr.krelina@rb.cz
Bernasová Karla redtoo s.r.o. karla.bernasova@redtoo.com
Karlík Jaroslav redtoo s.r.o. jaroslav.karlik@redtoo.com
Marek Jan redtoo s.r.o. jan.marek@redtoo.com
Nedzelský Roman redtoo s.r.o. roman.nedzelsky@redtoo.com
Seddiqi Radwan redtoo s.r.o. radwan.seddiqi@redtoo.com
Bejšovec Vladimír s IT Solutions CZ, s.r.o. Vladimir.Bejsovec@s-itsolutions.cz
Jiřík Roman Ing. s IT Solutions CZ, s.r.o. Roman.Jirik@s-ITsolutions.cz
Nouza Pavel s IT Solutions CZ, s.r.o. Pavel.Nouza@s-ITsolutions.cz
Vepřek Petr Ing. s IT Solutions CZ, s.r.o. Petr.Veprek@s-ITsolutions.cz
Zmeškal Miroslav s IT Solutions CZ, s.r.o. Miroslav.Zmeskal@s-itsolutions.cz
Ing. Petr Sunek SOFO Group a.s. sunek@sofo.cz
Herman Jan StringData jan.herman@stringdata.cz
Kubelka Ondřej StringData ondrej.kubelka@stringdata.cz
Michal Krejčí StringData michal.krejci@stringdata.cz
Šamánek Robert Mgr. StringData robert.samanek@stringdata.cz
Teplá Pavla StringData pavla.tepla@stringdata.cz
Miler Ondřej Škoda Auto a.s. Ondrej.Miler@skoda-auto.cz
Nováček Jiří Ing. Škoda Auto a.s. jiri.novacek@skoda-auto.cz
Plichtová Eva Ing. Škoda Auto a.s. eva.plichtova@skoda-auto.cz
Rešl Petr Škoda Auto a.s. petr.resl@skoda-auto.cz
Sedláček Michal Ing. Škoda Auto a.s. michal.sedlacek@skoda-auto.cz
Čapková Barbora Mgr. T-Mobile Czech Republic, a.s. ba.capkova@t-mobile.cz
Kalivoda Tomáš Bc. T-Mobile Czech Republic, a.s. tomas.kalivoda@t-mobile.cz
Kerzel Jan T-Mobile Czech Republic, a.s. jan.kerzel@t-mobile.cz
Klučka Petr Ing. T-Mobile Czech Republic, a.s. petr.klucka@t-mobile.cz
Matouš Vladimír Ing. T-Mobile Czech Republic, a.s. v.matous@t-mobile.cz
Petr Mrkvica petr.mrkvica@sap.com

Tyto stránky nejsou od 10. 10. 2017 aktualizovány.
Nová verze webu dostupná na: itsmf.cz.