Události Toggle

9. seminář itSM Prakticky

9. seminář itSM Prakticky

Datum a čas

6 Listopad 2014 - 6 Listopad 2014
14:00 - 16:00

Lokace

TOP Hotel Praha
Blažimská 1781/4 - Praha 4 – Chodov, 149 00
Detaily

Detaily

Řízení vývoje v ALVAO aneb jak skloubit agilní metody SCRUM a ITIL procesy

Přednášející: Ing. Roman Ježdík, Ing. Aleš Studený

Anotace

Moderní vývojářské společnosti se snaží vyvíjet standardizované SW řešení, které opakovaně prodávají, a které má minimální množství chyb, což je možné dobře podpořit metodikou ITIL. Současně potřebují zachovat dynamiku vývoje, aby pružně reagovaly na nové požadavky a trendy, což podporují agilní metody jako například SCRUM. Zveme vás do kuchyně v ALVAO a ukážeme vám praktické zkušenosti získané při zavádění agilní metodiky SCRUM v procesním prostředí řízeném podle ITIL. Ukážeme si aktuální stav nastavení interních systémů a procesů v prostředí vývojové společnosti ALVAO.

Ing. Roman Ježdík, Ředitel vývoje

Roman Ježdík je jedním ze zakladatelů společnosti ALVAO. Byl u vzniku produktu a do dnes je ten kdo řídí vývoj ALVAO. Aktivně se zajímá o moderní metody vývoje aplikací a aplikuje je v praxi. Vede vývojový tým plný mladých a nadšených lidí. Má vnitřní smysl pro pořádek, což se odráží nejen v jeho každodenní práci, ale také v produktech které pod jeho taktovkou vznikají.

Ing. Aleš Studený, Ředitel služeb

Aleš Studený pracoval jako CIO ve společnosti B:TECH a vedoucí týmu IT specialistů ve společnosti ŽĎAS, dnes člen CACIO a itSMF a především ředitel služeb ve společnosti ALVAO. Jeho tým konzultantů zlepšuje IT v českých i zahraničních firmách tak, aby fungovalo jako služba. Je aktivní v publikaci odborných článků na téma řízení IT (ITSM) a tuto problematiku také přednáší na vysokých školách. Lidé, kteří s ním pracují, ho často charakterizují jako člověka, který nikdy neztrácí humor a všechny dokáže nakazit zdravým idealismem.

Seminář bude probíhat v salónku č. 9.

Tyto stránky nejsou od 10. 10. 2017 aktualizovány.
Nová verze webu dostupná na: itsmf.cz.