Události Toggle

6. seminář itSM Prakticky

6. seminář itSM Prakticky

Datum a čas

11 Září 2014 - 11 Září 2014
14:00 - 16:00

Lokace

Raiffeisenbank‎
Hvězdova 1716/2b - Praha
Detaily

Detaily

Configuration management – zkušenosti z T-Mobile

Přednášející: Ing. Vladimír Kufner

Parkování: buď v nákupním centru (3 hodiny zdarma), nebo někde v okolí. Parkování ve firemním parkingu RB není možné.
Další informace: Dole v budově je společná recepce, kde prosím řekněte že jdete do Raiffeisen. Zapíší si Vás a pustí Vás dál. Recepce Raiffeisen je v 18. patře. Tam již budou o semináři vědět a pomohou Vám najít cestu do zasedací místnosti č.3, kde bude seminář probíhat.

Ing. Vladimír Kufner

Absolvent Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. Pracoval od roku 1983 ve Výzkumné Ústavu Telekomunikací (dnes Marconi) jako HW designer v oblasti spojovací a přenosové techniky, od roku 1994 působil v pozici SW team leadera u firmy Philips Komunikations Industrie. Od roku 1995 působil jako konzultant CRM a ITSM ve firmě Logica (dnes CGI), od roku 2000 pracoval u společnosti Hewlett-Packard, s. r. o., kde v roli solution architekta technicky řídil implementace v oblasti ITSM a PPM a působil jako akreditovaný školitel ITIL a CobiT. V roce 2013 nastoupil v pozici architekta procesů a SW nástrojů v T-Systems CZ, dnes působí na stejné pozici v nástupnické společnosti T-Mobile CZ.
Vladimír Kufner je čestným členem itSMF CZ, kde patří k zakládajícím členům a 1 rok působil jako místopředseda. Aktivně se zúčastnil revizí ITIL V2 a HP ITSM referenčního modelu, působil jako examiner u ITIL V3 Examination Boardu, aktivně participoval na překladu některých materiálů ITIL
Vladimír Kufner pracuje jako lektor pro Business Institute pro oblast studia MBA zaměřených na IT, pravidelně publikuje v časopisech a zúčastňuje se konferencí ISACA, itSMF, ICTM a SI.

Tyto stránky nejsou od 10. 10. 2017 aktualizovány.
Nová verze webu dostupná na: itsmf.cz.