News Toggle

(Czech) Nová iniciativa Axelosu

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Až do 31. prosince 2016 a v průběhu příštího roku, bude AXELOS bude vydávat sérii bezplatných praktických příruček napsaných ve spolupráci s odborníky v oboru.

Tyto příručky budou podporovat nadcházející skvělou iniciativu Axcelosu: Oficiální školicí středisko DevOps (vývoj a provoz) povědomí, které bude spolupracovat s IT Revolution (přední vydavatel zaměřený další revoluci v IT) na podpoře pochopení nástrojů a technik, které si osvojila DevOps komunita.

Školení na zvýšení povědomí se bude skládat z různých on-line modulů a bude mít oficiální školicí materiály, doplňující DevOps Handbook vydavatelství IT Revolution (http://itrevolution.com/ ).

Poznámka k DevOps Handbook:

DevOps Handbook

How to Create World-Class Agility, Reliability, and Security in Technology Organizations

by Gene Kim, Jez Humble, Patrick Debois, & John Willis

Moduly kurzu poskytnou přehled a základní znalosti o pohybu v oblasti DevOps  a kurzy mají začít na počátku roku 2017.

První z našich příruček „Použití Kanban v provozu IT“ napsala Dominica DeGrandis, ředitelka pro vzdělávání a koučink v LeanKit a Kaimar Karu, vedoucí pro produktovou strategii a vývoj v Axelosu.

Ing. Jaroslav Rokyta

Comments are closed.

This website is not updated since October 10th, 2017.
New website is available at: itsmf.cz.